PuudeUudised 3 – 15.02–21.02.2021

Alates sellest nädalast lisan PuudeUudistele ka ERRi Viipekeelsed uudised. Varem ei osanud ma neid kuidagi siia vormistada, kuid arvan, et avastasin eelmisel nädalal viisi, kuidas seda teha.

Sisuhoiatus: postitus sisaldab uudiseid puuetega inimeste vastu suunatud vägivallast (sh laste vastu suunatud seksuaalsest vägivallast) ja puuetega inimeste surmadest.


ERR

Ekspress Meedia

Postimees*

Õhtuleht
Märgin igaks-juhuks ära, et Õhtulehe äärmiselt kehv arhiivisüsteem tähendab, et ma ei pruugi kõiki seal ilmunud lugusid alati märgata.

Geenius*

Sirp (19.02.2021)

Vaimupuu

Eesti Inimõiguste Keskus

Sotsiaalministeerium

Eesti Puuetega Inimeste Koda
Ilmus EPIKoja veebruarikuu uudiskiri. Uudiskirju saab lugeda ja tellida siin.

Tallinna Puuetega Inimeste Koda

Tartu Puuetega Inimeste Koda

Regionaalhaigla Vähikeskus

Helpific
Ma ei tea, kas need blogpostitused pärinevad just nendest päevadest, kui neid Helpificu FB lehel jagati, ent lisan need siia postitusse, sest sisu tundub mõlemal oluline.

Bolt
Takso- jne -firma andis teada, et pakuvad nüüdsest Assist-teenust (to assist – abistama), mis on mõeldud lisavajadustega, haigetele ja/või lastega klientidele. Koolitatud juhid aitavad nii taksosse kui sealt välja, Assist-kategooria autodesse mahub kokkupandav ratastool ning kõigis on ka lastetool (15-36 kg). Uudis nende FB lehel (15.02).

Arvamuskommentaarid peegeldavad mu isiklikke vaateid ning ei pruugi ühtida lugeja või üldise avaliku arvamusega. Palun postitust loata mitte kopeerida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga