PuudeUudised puhkuse eri 2 – 06.10.2021

Tere jälle!

Erinevatel põhjustel pidin PuudeUudiste tegemisest paraku pikema pausi tegema. Nüüd olen aga uue hooga jälle tagasi ning seekord olen ühe kalli sõbra abil suutnud esimese suurema uuendusegi ära teha – nimelt peaks FaceBook nüüd näitama PuudeUudiste linkimisel paremat eelvaadet. Paari asja pean ses osas ilmselt veel nikerdama, kuid algus on vähemalt tehtud ja motivatsiooni edasinikerdamiseks on ka.

Mis tänasesse postitusse puutub, siis mul kogunes eemaloldud aja jooksul kokku ~400 artiklit, millest valisin postitusse lisamiseks välja mõned, mis tundusid oluliseimad. Sel nädalal pärinevad uudised neljast suuremast uudisteportaalist, ülejärgmisel nädalal lisandub uudiseid ülejäänud allikatest, mis mul praegu nimekirjas on, ning sellest ülejärgmisel ehk esimese plaani järgi umbes kuu aja pärast ka kõik muu, ehk EPIKoja ja teiste ühingute jms uudised. Seda seetõttu, et tahan ka varasemaid uudiseid üle vaadata, ning kõike ma paraku korraga ei jõua. Samas on keeruliseks läinud ka näiteks Postimehest lugude otsimine, sest selle arhiivilehed on minu jaoks vägagi segadusttekitavad ja raskesti kasutatavad. Ilmselt jälgin PMi edaspidi palju pinnapealsemalt, kui varem. Tõenäoliselt muutub mõnevõrra ka kajastatavate artiklite valdkond, sest ma pean enda tervist rohkem hoidma ja ei jõua seetõttu ehk nii põhjalikku tööd teha, kui varem teinud olen.

Tärniga tähistan maksumüüriga artikleid ja ka neid portaale, millele mul tellimust tehtud ega seega täit ligipääsu ei ole. Arvamuskommentaarid peegeldavad mu isiklikke vaateid ning ei pruugi ühtida lugeja või üldise avaliku arvamusega. Palun postitust loata mitte kopeerida.

Sisuhoiatus: postitus sisaldab viiteid artiklitele, milles mainitakse muuseas söömishäireid, lastevastast vägivalda, suitsiidi, seksuaalset vägivalda ja eutanaasiat.

ERR

Delfi

Postimees*

Õhtuleht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga