PuudeUudised 5 – 01.03–07.03.2021

Ka tänased PuudeUudised tulevad pigem napisõnalised, sest mu tervis alles taastub. Ka artikleid on sel nädalal vähem, sest ma lihtsalt ei jõudnud neid nii põhjalikult otsida. Loodan, et järgmiseks nädalaks on kõik juba korras ning saan teha jälle pikema ja põhjalikuma postituse. Lisaks tahtsin sel nädalal teha ka PU FB lehe ja graafikat (bännereid jne), ent kahjuks ei jõudnud nende asjadega isegi alustada. Loodan, et järgmisel nädalal saan juba midagi ette näidata.


Kuulasin möödunud nädalal pealt ligipääsetavusest kõnelevat Tartu Linnakärajate üritust ning mul on väga hea meel, et ligipääsetavusest ja lisavajadustega inimeste probleemidest rohkem räägitakse. Samas on natuke kurb, et tegelikult tulemusi oli vähe. Mulle meeldiks, kui teoreetilise ja niisama jutu asemel oleks rohkematki, sest mured on olnud üsna sarnased väga kaua ning muutused on visad tulema.


Eelmistes postitustes oli tekkinud väike erisus, mille tõttu olid uudised üksteise järjest. Nüüd on neil aga jälle vahed sees ning ma loodan, et see teeb asju kergemaks.


Sisuhoiatus: postitus sisaldab uudiseid söömishäiretest, vägivallast ja puuetega inimeste ilmajäetusest.

ERR

Ekspress Meedia

Postimees*

Õhtuleht

Lõunaeestlane

Õpetajate Leht

Haigekassa

Euroopa Komisjon

Lastefond

Sotsiaalministeerium

Tervise Arengu Instituut

Töötukassa

ITAK (abivahendikeskus)

Eesti Lihasehaigete Selts

IBD Eesti

Eesti Tsöliaakia Selts

Arvamuskommentaarid peegeldavad mu isiklikke vaateid ning ei pruugi ühtida lugeja või üldise avaliku arvamusega. Palun postitust loata mitte kopeerida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga