PuudeUudised 14 – 31.05–06.06.2021

Juuni on Alzheimeri tõve teadlikkuse kuu.

Puhkuse lõppemise tähistamiseks ilmub PuudeUudistel kolmapäeval n-ö eri-väljaanne, kuhu olen kogunud juba eelmiste PuudeUudiste jaoks otsitud artikleid ning vahepeal ilmunud uudiseid, mis rohkem kõlapinda said või mu tähelepanu köitma juhtusid. Eriti põhjalikult ma muidu uudiseid ei jälginud, nii et on vägagi võimalik, et paljutki jäi märkamata-lisamata. Kui tunnete, et midagi olulist jäi puudu, siis võib sellest mulle julgesti teada anda.

Tärniga tähistan maksumüüriga artikleid ja ka neid portaale, millele mul tellimust tehtud ega seega täit ligipääsu ei ole. Arvamuskommentaarid peegeldavad mu isiklikke vaateid ning ei pruugi ühtida lugeja või üldise avaliku arvamusega. Palun postitust loata mitte kopeerida.

Sisuhoiatus: postitus sisaldab viiteid artiklitele, mis sisaldavad muuseas puuetega laste vastu suunatud vägivalla mainimist ja (psühhiaatrilist) sundravi.

ERR

Ekspress Meedia

Postimees*

Õhtuleht

Geenius*

Euroopa Komisjon

Õpetajate Leht

Sirp

  • Püha peegelpilt (04.06)
    • Aet Kuusik arvustab värsket Eesti dokumentaalfilmi “Keha võitlus”, millest leiavad äratundmistunnet ja mõtlemisainet ka kõik need puuetega inimesed, kelle keha ei vasta peavooluühiskonna “standarditele”.

Ministeeriumid, ametkonnad, riigiasutused

Puuetega inimeste ühingud ja liidud

Varia

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga